Uni Ajans'a Hoş GELDİNİZ

 › 

Bireysel Web için Portal Düzenleme Paketleri - Tam Donanımlı

Genel Paket Özellikleri
Tam Donanımlı Paket
(120₺'lik Kayıt Ücretine Ek) 1000₺
Paket Açıklama
S.N. Standart
1 Kapak Fotoğrafı
Profil sayfanıza eklenecek olan Kapak Fotoğrafının görsel tasarımı  yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda yapılıp, Bireysel Web'e uygun çözünürlük işlemi yapılarak profilinize eklenir.
2 Profil Fotoğrafı
Profil sayfanıza eklenecek olan Profil Fotoğrafının görsel tasarımı  yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda yapılıp, Bireysel Web'e uygun çözünürlük işlemi yapılarak profilinize eklenir.
3 Fotoğraf Galerisi
Fotoğraf Galerinize eklenecek olan 10 adet görselin yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda yapılıp, Bireysel Web'e uygun çözünürlük işlemi yapılarak profilinize eklenir. tasarımı veya görsel iyileştirmeleri ve çözünürlük ayarlamaları yapılarak profilinize eklenir.
4 Video Galerisi
Video Galerinize eklenecek olan 2 adet 30 saniyelik ve 3 adet 15 saniyelik videonun yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda kurgusu ve montajı yapılırarak profilinize eklenir. (Videoda kullanılacak görsel, müzik, seslendirme vb doneler müşteri tarafından Ajans'a gönderilmelidir. Bu donelere sahip olmayan kişilerden Ajans bunlar için ekstra ücret talep eder.)
5 Hakkında Sayfası Tasarımı
Hakkında Sayfanız için eklenecek fotoğrafların tasarımı ve boyutlandırılması yapılır, sizi tanıtacak bir metin yazılır ve sizi tanıtacak 30 saniyelik bir video oluşturulup profilinize eklenir.
6 1 Aylık SEO Danışmanlığı ve Veri Analizi (Sonraki 5 Ay Boyunca İndirimle)
Bireysel Web profilinizin Google'da hangi anahtar kelimelerle ne sıklıkla arandığına dair verileri ay sonunda toplanıp analizi ile birlikte sunulur. Bu pakedi alanlar normal fiyatı aylık 450₺ olan SEO Danışmanlığı hizmetinden tercih ederlerse sonraki 5 ay boyunca aylık 250₺'ye faydalanabilir.

Tags : bireyselweb
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Son Eklenen Faaliyetler


logo

Sizlere hızlı çözümler sunarak, işletmenize kurumsal destek olmayı hedefliyoruz.

Devamı...