Uni Ajans'a Hoş GELDİNİZ

 › 

Bireysel Web için Portal Düzenleme Paketleri - Gelişmiş

Genel Paket Özellikleri
Gelişmiş Paket
(120₺'lik Kayıt Ücretine Ek) 200₺
Paket Açıklama
S.N. Standart
1 Kapak Fotoğrafı
Profil sayfanıza eklenecek olan Kapak Fotoğrafının görsel tasarımı yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda yapılıp, Bireysel Web'e uygun çözünürlük işlemi yapılarak profilinize eklenir.
2 Profil Fotoğrafı
Profil sayfanıza eklenecek olan Profil Fotoğrafının görsel tasarımı yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda yapılıp, Bireysel Web'e uygun çözünürlük işlemi yapılarak profilinize eklenir.
3 Fotoğraf Galerisi
Fotoğraf Galerinize eklenecek olan 5 adet görselin  yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda tasarımı veya görsel iyileştirmeleri ve çözünürlük ayarlamaları yapılarak profilinize eklenir.
4 Video Galerisi
Video Galerinize eklenecek olan 1 adet 30 saniyelik videonun  yazılı olarak verdiğiniz bilgiler ve ilettiğiniz talepler doğrultusunda kurgusu ve montajı yapılırarak profilinize eklenir. (Videoda kullanılacak görsel, müzik, seslendirme vb doneler müşteri tarafından Ajans'a gönderilmelidir. Bu donelere sahip olmayan kişilerden Ajans bunlar için ekstra ücret talep eder.)
5 Hakkında Sayfası Tasarımı
Hakkında Sayfanız için eklenecek fotoğrafların tasarımı ve boyutlandırılması yapılır, sizi tanıtacak bir metin yazılarak profilinize eklenir.

Tags : bireyselweb
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Son Eklenen Faaliyetler


logo

Sizlere hızlı çözümler sunarak, işletmenize kurumsal destek olmayı hedefliyoruz.

Devamı...