Uni Ajans'a Hoş GELDİNİZ

 › 

Bireysel Web Nedir?

UNİ BİLİŞİM teknoloji alt yapısı öncülüğünde, dört yıllık Ar-Ge ve yazılım geliştirme çalışması sonucunda, Dünya’da ve Türkiye’de bir ilke gururla imzamızı atıyoruz. Kurumsal yapısının yanında ulaşılabilirlik ve işinizi dünyaya tanıtacak, reklamlarınızı anlaşılabilir ve kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz, muhteşem bir platformla hizmetinizdeyiz. 


Sosyal medya platformlarını ve internet sitelerini bir kenara bırakın ve düşünün; Sadece işinizi veya kendinizi profesyonel olarak tanıtabileceğiniz, karmaşadan uzak kolay bir sistem ve sonuç odaklı. Size ait bireysel bir sayfa sadece siz varsınız. Sosyal medyanın karmaşası yok aradığınız ihtiyacınız olan her şey tek bir platformda, internet sitelerinin maliyetli ve hazırlık aşamalarını gerektiren bir sistem yok çünkü her şey hazır. Alan adı, sunucu, güvenlik sertifikası, ek yazılım, eklentiler ve teknik bilgiye ihtiyacınız yok hepsini sunuyoruz. 


İnsanların size ulaşmasını kolaylaştırırken, sizlerin de bize ulaşmasını kolaylaştırıp ülkeler bazında temsilcilikler değil Türkiye ve Avrupa’da iller ve eyaletler yapısında ulaşabileceğiniz bayilikler veriyoruz. İletişim çağında ulaşılabilirliğin zor olmaması gerektiğine inanıyor ve bunun için mücadele ediyoruz. 


Evet, şimdiye kadar yaşamadığınız bir deneyimi sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyor, gelişen ve gün gün gelişmeye devam eden teknolojinin son kullanıcıya, yerli ve en düşük maliyetle ulaştırmanın sevincini paylaşıyoruz. Sen de Bireysel Web Portalına katılarak bu eşsiz deneyimi bizlerle yaşamaya var mısın? 

Tags : bireyselweb,dijital,online,kurumsal,portal
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Son Eklenen Faaliyetler


logo

Sizlere hızlı çözümler sunarak, işletmenize kurumsal destek olmayı hedefliyoruz.

Devamı...